Apie didįjį melą ir antivalstybininkus

Kiekvienas politinis skėrys bando maksimaliai efektyviai išnaudoti tautos apiplėšimui skirtą laiką nuo kadencijos iki kadencijos.Didžiausia saviapgaulė yra manymas, kad mūsų valdžia atstovauja tautos daugumos interesus. Jei dar paprasčiau, masinių informacijos priemonių pagalba yra suformuota apgaulinga nuomonė, kad viskas, ką daro mūsų valdytojai, yra daroma dėl tautos daugumos, atstovaujant būtent jų interesus. Kaip aš dažnai sakau: viskas kaip ir taip, bet yra niuansai. Lietuva yra kaip tauta, kaip šalis ir kaip valstybė yra visuma, bet savo viduje ji yra suskaldyta kaip vertybiškai, ideologiškai, taip ir į atitinkamų interesų grupes. Čia ir slypi tas niuansas. Kas yra Lietuvos valstybės interesas, nusprendžia kaip ir valstybės atstovai ir tai logiška. Bet nutylima kieno konkrečiai interesus atitinka tie sprendimai, tautos valdančiosios elitinės mažumos, ar skurstančios Lietuvos daugumos.  


Aš manau, kad mūsų valdančiuosius galima pavadinti antivalstybininkais ir mes tikrai neapsiriksime juos taip pavadinę. Nenormalu, kai vidaus politikos pagrindą sudaro veikla nukreipta prieš žmones, vadinasi prieš valstybę. Nenormalu, kai valdančiųjų ideologiniu pagrindu tampa tautos nuskurdinimas, emigracijos skatinimas ir jos mastų didinimas, nepažabojama korupcija. Toks atstovavimas nėra tautos daugumos interesų atstovavimas. Mūsų politinis elitas tikrai neserga politine šizofrenija, viskas žymiai paprasčiau, didžioji jų dauguma yra tiesiog elementarūs niekšeliai ir vagys, bet tikrai ne klinikiniai idiotai nesuvokiantys ką daro.


Kiekvieni rinkimai suteikia vilties, kad galimai šį kartą pavyks išrinkti kitokius, galinčius veikti prieš vagių, banditų ir tautos nuskurdintojų interesus. Bet po rinkimų praėjus 2-4 mėnesiams tokios viltys išblėsta. Mes pamatome, kad mūsų išrinktieji valdytojai atstovauja tik save ir savo savanaudiškus interesus, savo šeimos, savo draugų, savo verslo grupių, bet tikrai ne tautos daugumą. Tad, kai valdantysis politinis elitas sako, kad jų priimti sprendimai naudingi Lietuvai, tai čia tikrai ne apie mane, ne apie jus, o apie tam tikras grupes. Reikia suprasti, kad mūsų politinio elito sprendimuose, tautos daugumos interesai kaip reiškinys neegzistuoja. Valdančiųjų sprendimai gali būti naudingi tam tikroms verslo grupėms, finansinėms grupėms, tam tikriems klanams, šeimos nariams, draugams, ar draugų draugams, bet Lietuvos tautos dauguma, kaip kokios nors naudos gavėja iš sąrašo išbraukiama. Šiai dienai yra susiformavusios dvi Lietuvos – viena didžioji varguoliška Lietuva vos išgyvena, o antra - mažumos taip vadinama elitinė Lietuva gyvena išskirtinai pirmųjų - skurstančiųjų sąskaita.


P.S.  Į numanomus oponentų teiginius, kad taip teigdamas pamiršau išgerti vaistukų, noriu patikinti , kad jų man kol kas nereikia ;-).Smūgis liberalams: Eligijų Masiulį STT įtaria paėmus 100 tūkst. eurų kyšį iš „MG Baltic“ vadovų1. Lietuvos įvykių ir politinių procesų subjektyvus atpasakojimai

Komentarai

Nesupratau.  O tai kas mokeščius moka? Tai gal norėjai pasakyti, kad Lietuva gyvena išskirtinai  - turtingųjų  sąskaita? Apsispresk?

Dar klausimelis. Gal gali paaiškinti kaip Lietuvos vidaus politika nukreipta prieš žmones t.y. prieš tave? Ir kodėl tu esi valstybininkas ir kiek Jūsų valstybininkų yra? 5 proc. ar 95 proc.

To: anonimui "Daktaras”

Norite tęsti diskusiją šia tema, bent prisistatykite, komentuoti anoniminius kliedesius, tiesiog laiko gaila ir nepagarba pačiam sau, tai kaip reagavimas lojimu į šuns lojimą ;-). laiko ir taip man amžinai trūksta... 


Rašyti komentarą