Apie D. Trump'o pergalę, džiugesius ir nusivilimus

Kalbant apie JAV prezidento rinkimus, Rusija laikėsi pozicijos „Bet kas, tik ne H. Clinton“. H. Clinton yra globalistė, o V. Putinas visiškai sugadino santykius su esamo JAV prezidento administracija, tiksliau su globalistais. Todėl Rusijos virtualiame agitaciniame ir propagandiniame 3D formate buvo piešiamas Rusijai palankaus ir pozityvaus  D. Trump'o įvaizdis. Dabar Rusijai tame pačiame formate teks pereiti standartinį ir visiems žinomą kelią nuo susižavėjimo iki nusivylimo, nes ir Amerikos imperialistų ir globalistų interesai yra kardinaliai priešingi Rusijos, V. Putino interesams.


Kalbant apie Rusiją, tai šiai dienai Rusijos didžiausi priešai yra pačios Rusijos esamas ir nepakeičiamas elitas, kuris pats savo sprendimais ir veiksmais varo Rusiją į kapus, nes Rusijos gamybinis potencialas naikinamas labai dideliais tempais. Pagal statistikos duomenis per penkmetį Rusijoje sunaikinta apie 20 tūkstančių stambių ir vidutinių įmonių, jei tokie tempai tęsis  toliau, tai greitai Rusijoje nebus ką naikinti. Rusija kaip neturėjo jokio vystymosi ir išėjimo iš esamos situacijos plano, taip ir neturi. O dar pritaikytos prieš Rusiją sankcijos. Nors ne sankcijos yra pagrindinė Rusijos esamos krizės priežastis. Rusija kaip buvo, taip ir išliko tik išteklių valstybė, jos visos viltys yra susijusios tik su galimu naftos kainų augimu, o naftos kainos neauga, įvestos sankcijos prieš Rusiją tik dalinai paaštrina situaciją. Nors Rusijos agitacinėje plotmėje įvestos sankcijos yra kaip išgelbėjimas, nes dėl nevykusios politikos, kompetencijos  trūkumo viskas nurašoma ant įvestų sankcijų.   
 
Ultraliberalai yra orientuoti į globalizacinius procesus, tiksliau jie yra globalistai, jie ilgą laiką dominavo pasaulio ir mūsų virtualioje agitacinėje ir propagandinėje plotmėje, o dabar jie atsiduria užribyje. Todėl nereikia stebėtis jų pilamomis pamazgomis, apokaliptiniu inkštimu ir nusivylimu. JAV sisteminis karas tarp imperialistų ir globalistų tai daugiau pačių amerikiečių vidinis reikalas, bandymas surasti išeitį iš jų pačių vidinės krizės.
 
Dauguma, ir aš tame tarpe ir net mūsų ultraliberalai negali paaiškinti, kodėl rusai džiaugiasi D. Trump'o pergale rinkimuose, matyt tikrai sveiku protu Rusijos nesuprasi, nežinau, ar patys rusai žino, ko jie džiaugiasi. Nes jei Amerikos imperialistams su D. Trump'u priešakyje prireiks Rusijos, kaip pasaulio blogio imperijos įvaizdžio, tai neabejoju, kad Rusijai su V. Putinu priešakyje bus primintos visos nuodėmės ir jos bus dar labiau eskaluojamos.  D. Trump'as negali atsisakyti Amerikos globalaus dominavimo, pasaulio žandaro vaidmens, nes tai pačiai Amerikai būtų savižudiška katastrofa, tai dar ir Somalio lygio globali pasaulinė katastrofa. Pasauliui reikalingi 2 policininkai, geras JAV vaidmenyje ir blogas Rusijos vaidmenyje. Amerika tikrai neatsisakys dominavimo Europoje, Artimuosiuose Rytuose, ten jau paleisti negrįžtami ir nesustabdomi procesai. Amerikai kaip Rusija, taip ir Kinija, kaip buvo, taip ir išliks potencialiais priešais. Viskas išliks kaip buvę, tik su nežymia korekcija Amerikos imperialistų naudai.
 
Unikalus reiškinys yra tas, kad demokratija krizės metu sugeba surasti išeitį, išspręsti problemas taikiomis priemonėmis. Diktatūros sąlygomis išeitis iš krizės taikiomis priemonėmis ir būdais tampa neįmanoma.  Ir Lietuvoje ir Amerikoje nesisteminiams kandidatams, daugiau verslo atstovams pavyko ne tik dalyvauti rinkimuose, bet ir laimėti rinkimus. Tik Amerikoje pati sistema su visais administraciniais ištekliais tam iki paskutinės akimirkos priešinosi visais įmanomais būdais. 

2. Pasaulio įvykių ir politinių procesų subjektyvus atpasakojimai

Komentarai

Rašyti komentarą